BİZE YAZIN

Avrupa Nehir Turları

Bir bavul ile tüm dünyayı gezmek...
Son yılların en gözde seyahat biçimi olan nehir gemi turları özellikle bizlere birçok rahatlıklar sunmaktadır.
Gemiye ilk giriş gününden itibaren bavulunuzu bir kere açarsınız ve son güne kadar bir daha bavulunuza dokunmazsınız. Hiçbir şekilde bavul açma-kapama problemi yaşamazsınız.
Hiç yorulmadan her gün geminiz farklı bir limana uğrayacağı için birçok ülkeyi ve şehri keşfetme şansını bulabilirsiniz. Hatta karayoluyla ulaşamayacağınız birçok noktaları yine gemi turlarıyla görme şansına sahip olursunuz.
Her sabah farklı bir ülkede yada şehirde güne başlamanın keyfi paha biçilmezdir.
Cruise dünyasının son yıllarda en cazip seçeneklerinden biri haline gelen nehir cruise turları da sizleri mavi-yeşil sularda, kültür-sanat ve tarihle iç içe, özgür ve tercihinize göre lüks bir tatile davet ediyor. Bizlerde Three Season olarak dünyanın en seçkin nehir, gemi markaları ile farklı bir konsept ve anlayış çerçevesinde hizmet veriyoruz.
Keyifli gezi rotalarını yakından keşfetmenin en rahat yolu nehir turları olduğunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz.
Avrupa, Asya, Mısır, Uzakdoğu, Rusya, Ukrayna ve Güney Afrika nehirlerinde 12 ay boyunca nehir turları düzenlenebilmektedir.
Avrupa’da; Tuna, Ren, Main, Mosel, Rhone, Saone, Elbe, Douro ve Sen nehirleri,
Asya’da; Mekong Nehri, Mısır’da; Nil Nehri,
Uzakdoğu’da; Yangtze Nehri,
Rusya’da; Volga Nehri, Ukrayna’da; Dinyeper Nehri ve Güney Afrika’da; Chobe gibi nehirlerde yıl boyunca sizlere hizmet verebiliyoruz.