TEMALI, Yurtiçi ve Yurtdışı Bayi Gezileri ve Toplantıları

BİZE YAZIN

TEMALI, Yurtiçi ve Yurtdışı Bayi Gezileri ve Toplantıları

Three Season Organization bütün organizasyonlarda başarılı olmanın sırrının detaylarda yattığının bilinciyle, temellerini şeffaflık ve gülümseme üzerine kuran ekibiyle iddialı hizmet vermektedir. Her projenin kendisine özel olduğunu bilerek, bu doğrultuda çalışma yapılmasını ve sunulan hizmet kalitesinden ödün verilmemesini esas alır.

Kongre, seminer, konferans, eğitim toplantısı gibi tüm projelerde, proje yöneticilerimiz, sunum aşamalarından, raporlama aşamalarına kadar tüm çalışmalarda ekibinin başında ve bizzat çalışmanın içerisinde yer alır.

Bilimsel toplantılarınız için tüm kurum ve firmalarla görüşülmekte, destek, hibe, sponsorluk imkanlarından faydalanmanız için gerekli tüm çalışmalar tarafımızca yapılmaktadır.

TEMALI,  Yurtiçi ve Yurtdışı Bayi Gezileri ve Toplantıları

Sık Sorulan Sorular

Kongre Organizasyonu hakkında en çok sorulan soruları sizin için derledik.


Yasal olan acentalara web sayfalarında zorunlu olarak TURSAB logo doğrulama sistemi getirilmiş olup, ana sayfa altında herkesin görebileceği şekilde bu halogram dokulu Tursab logosu üzerine tıklandığında acenta bilgisi kontrol edilebilir ayrıca aşağıdaki link üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz.

https://www.tursab.org.tr/tr/ddsv