Yurtiçi ve Yurtdışı Turları

BİZE YAZIN

Yurtiçi ve Yurtdışı Turları

Three Season Organization bütün organizasyonlarda başarılı olmanın sırrının detaylarda yattığının bilinciyle, temellerini şeffaflık ve gülümseme üzerine kuran ekibiyle iddialı hizmet vermektedir. Her projenin kendisine özel olduğunu bilerek, bu doğrultuda çalışma yapılmasını ve sunulan hizmet kalitesinden ödün verilmemesini esas alır.

Kongre, seminer, konferans, eğitim toplantısı gibi tüm projelerde, proje yöneticilerimiz, sunum aşamalarından, raporlama aşamalarına kadar tüm çalışmalarda ekibinin başında ve bizzat çalışmanın içerisinde yer alır.

Bilimsel toplantılarınız için tüm kurum ve firmalarla görüşülmekte, destek, hibe, sponsorluk imkanlarından faydalanmanız için gerekli tüm çalışmalar tarafımızca yapılmaktadır.

Yurtiçi ve Yurtdışı Turları

Sık Sorulan Sorular

Kongre Organizasyonu hakkında en çok sorulan soruları sizin için derledik.


Yurt içi ve yurt dışı olarak ayırmanızda fayda olacaktır. Örneğin, yurt dışı organizasyonlarda uçak fiyatının açıklanması 300 gün önce olabildiği için en ideal süre organizasyondan 10 ay önce olabilir.
Organizasyonun boyutuna ve ihtiyaçlarına göre kişi sayısı değişiklik göstermektedir. En ideal sayı organizasyon detayları netleştiğinde oluşacaktır.

Schengen vizesi sahibiyseniz ve henüz geçerlilik tarihleriniz katılacağınız turların tarihi ile uyuşuyorsa aşağıdaki ülkelere başka vize ihtiyacı duymaksızın seyahat edebilirsiniz.

Almanya
Avusturya
Belçika
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlandiya
Fransa
Hollanda
İspanya
İsveç
İtalya
İzlanda
Letonya
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Malta
Norveç
Polonya
Portekiz
Slovakya
Slovenya
Yunanistan

Vize hizmetini bünyemizde bulunan vize departmanı aracılığı ile alabilirsiniz.
A Grubu seyahat acentası olduğumuz için dünyanın her yerinde organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

23.03.2007 tarih ve 26471 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 5597 sayılı kanunun 1. maddesine göre "Türkiye Cumhuriyeti pasaportu ile yurtdışına çıkış yapan Türk vatandaşlarından her çıkış yaptıklarında  15 TL harç alınacaktır." hükmü getirilmiştir.

Çıkış harç pullarını tüm havalimanlarının dış hatlar bölümünde kolayca tedarik edebilirsiniz.